Ministar

Mandat: Aktuelni

Mujo Fišo
Period trajanja mandata:
23.03.2015
Stranka:
SDA

Mandat: 2012-2014

Jusuf Bubica
Period trajanja mandata:
21.11.2012 do 23.03.2015
Stranka:
BPS

Mandat: 2010-2012

Haris Lulić
Period trajanja mandata:
13.01.2011 do 21.11.2012
Stranka:
SDP

Mandat: 2006-2010

Mihajlo Krmpotić
Period trajanja mandata:
15.02.2007 do 13.01.2011
Stranka:
SBiH

Mandat: 2002-2006

Ljiljana Sakić
Period trajanja mandata:
29.01.2004 do 15.02.2007
Stranka:
SDA
Zlatko Bursać
Period trajanja mandata:
06.02.2003 do 29.01.2004
Stranka:
SDA

Mandat: 2000-2002

Zahid Pita
Period trajanja mandata:
08.02.2001 do 06.02.2003
Stranka:
SBiH

Mandat: 1998-2000

Bakir Začiragić
Period trajanja mandata:
19.12.1998 do 15.02.2001
Stranka:
SDA

Mandat: 1996-1998

Bakir Začiragić
Period trajanja mandata:
21.11.1996 do 19.12.1998
Stranka:
SDA